Bazarobot

Služba Bazarobot vyzvedne, stejně jako ostatní služby, zdarma Vaše věci kdekoliv po celé ČR. Pro věci si přijede kurýr GLS, kterému musíte balíčky předem připravit, zabalit a dodržet maximální rozměry a váhu. Není potřeba předem zadávat kolik a jaké věci posíláte. Není ale vhodné posílat křehké věci, nošené oblečení či software s aktivovanými licencemi. Vzhledem k tomu, že Bazarobot prodává věci pouze na portále Aukro.cz, je také nutné se vyhnout nepovolenému sortiment tohoto portálu.

Po přijetí a zpracování Vašich věcí Vám bude zaslán návrh prodejní ceny k potvrzení. Od potvrzení cen je zboží vystaveno na Aukro.cz a Odkarla.cz.

Fakturace probíhá jednou měsíčně vždy za uplynulý měsíc. Na účet Vám tedy dorazí souhrnná částka za všechny prodeje v daném období. Peníze za Vaše věci obdržíte 21 dní poté, co je vystavena faktura. Lhůtu 21 dní máte z toho důvodu, že kupujícím poskytuje 14ti denní lhůtu pro vrácení zakoupených věcí z důvodu skrytých vad. Všechny prodeje můžete sledovat skrze online klientské centrum. Pokud se vaše zboží nepodaří prodat, můžete si je buď nechat za poplatek a poštovné poslat zpět, případně je Bazarobot za Vás daruje na charitu anebo ekologicky zlikviduje.

Ceník

Prodejní cena Vašich věcí Odměna pro Bazarobot
Do 149 Kč 80 % z prodejní ceny
Mezi 149 – 1499 Kč 35 % z prodejní ceny + 67 Kč
Od 1500 Kč 18 % z prodejní ceny + 322 Kč
 • Vyzvednutí vašeho zboží: 179,- Kč / balík
 • Vyskladnění neprodejného zboží před uvedením do prodeje: 0,- Kč
 • Vyskladnění zpracovaného zboží na Váš pokyn: 44,- Kč
 • Osobní vyzvednutí věcí ve skladu: nelze
 • Likvidace neprodejných věcí / věnování věcí charitě: 0,- Kč
 • Úprava popisu (pokud nešlo o chybné zpracování na straně služby): 29,- Kč
 • Rozdělení, nebo sloučení produktů (pokud nešlo o chybné zpracování na straně služby): 79,- Kč

SKLADOVNÉ

Velikost položky Skladovné
Skladování malé položky (nejdelší strana do 30 cm)         0,08,- Kč / den
Skladování střední položky (nejdelší strana do 60 cm) 0,20,- Kč / den
Skladování velké položky (nejdelší strana nad 60 cm) 0,40,- Kč / den
 • první dva měsíce (60 dní) od zahájení prodeje dané položky: 0,- Kč

Bazarobot výhody

 • Prodej věcí přes portál Aukro.cz, OdKarla.cz
 • Prodej věcí za Vámi schválené ceny
 • Fakturace souhrnně na konci daného měsíce
 • Zdarma likvidace neprodejného zboží
 • Skladovné první dva měsíce po uvedení do prodeje zdarma

Nevýhody

 • Nemožnost osobního dodání věcí
 • Vrácení věcí je zpoplatněno
 • Již déle než rok nepřijímají nové zboží

Oficiální web: zde

Oficiální logo:

Bazarobot Logo

Bazarobot zkušenosti:

Vyzkoušeli jste již Bazarobot? Podělte se v diskuzi o své zkušenosti, postřehy.

31
Podělit se o svoji zkušenost můžete s ostatními v diskuzi

avatar
1500
23 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
holka hulkovitaDenisaBrumlaVWTsrandyKopecvgarazi Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
srandyKopecvgarazi
srandyKopecvgarazi

Na stará kolena jsem si pořídil motorku,do garáže alias rodinného skladiště krámů, se nevešla. Takže nastala čistka, objednali jsme Bazarobota..odvezeno, skoro vše prodáno..paráda. Jde jen o to, se k tomu dokopat:)

Petr
Petr

Manželka chtěla v létě vymalovat byt, takže se dělal větší úklid a hned se nám věcí líp zbavovalo, když je možnost je dát k prodeji, recyklovat, a ne rovnou do popelnice. Odvoz byl 10ti minutovka, pak to FAKT pěkně nafotili, popsali a už máme přes půlku prodanou.

Lucka, MB
Lucka, MB

Prodeje mne překvapily, je fakt, že jsem „dala“ pěkné věci, skoro nové, většinou nějaké nevhodné dárky, nebo člověk vždy něco potřebuje a pak zjistí, že to nestihá používat…nebo se vyseká na bruslích a pak už na ně radši nikdy nejde.

Kokina
Kokina

Já letos brusle ani nevytáhla! Vloni jsem se dobře vysekala a už se bojim, tak je asi také prodám. Mám je jak nový, jela jsem na nich asi 5x, tak snad někomu ještě poslouží..

VWT
VWT

To je fakt fascinující, kolik lidí je doma schopných schovávat krámy, které nepoužívá 😀 Já prostě co nepoužiju aspoň jednou za rok, tak toho se zbavuju. V bordelu žít nemíním 😛

Peťan
Peťan

Bazarobot mi doporučilo víc lidí, zkusil sem a bezva!Doporučuju.

Renata Č.
Renata Č.

Prodávala jsem teď hodně věcí, které nám zbyly ze stěhování. Po několika neúspěšných pokusech, kdy se mi nedařilo domluvit se s lidmi na předání (a posílat poštou jsem nechtěla), jsem myslela, že to vzdám. Hledala jsem, jak jinak věci prodat, protože vyhodit jsem je nechtěla. Pak jsem našla tyhle stránky a vyzkoušela Bazarobot. Věci jsme měli konečně pryč z domu a teď mi jen postupně chodí peníze. Opravdu pohodička, doporučuju. Příště zkusím i ostatní služby.

Vladka
Vladka

Také nás čeká stěhovaní, mám z toho pupínky už teď. Snažila jsem se dělat debordelizaci bytu dopředu, vytřídila jsem hromadu věcí,no a co s tím? Nechtěla jsem to vyhodit, něco je úplně nové, nepoužité…a už to má Bazarobot:),už se to SAMO popisuje, naceňuje..:), na to bych teď vůbec neměla čas a nervy, výborný.

Denisa
Denisa

Přes léto jsem je zvládla objednat odvoz dokonce 2x, bála jsem se, jak nefungovalo Aukro, že se věci neprodají, ale zvládli to prý přes http://www.odkarla.cz.., což jsem vůbec neznala…mají tam zajímavé věci, doporučuji!

Brumla
Brumla

Pořád se to tu opakuje, tak nevím, zda už to není zbytečný sem psát, ale také jsme byli spokojeni, díky, doporučuju.

Aňa
Aňa

Po rozlítaném létě jsem udělala konečně plánovaný úklid a hledala kam s věcmi, našla jsem Bazarobot a mohu doporučit. Mám to bez starostí odvezeno, nemusím nic fotit, nabízet, registrovat se někde, 1000x si dopisovat se zájemci…nádhera.

FunnyDetektiv
FunnyDetektiv

Bazarobot mi doporučil nějaký týpek v hospodě, vyzkoušeno, odvezeno, prodáno. Ode mě doporučenka:)

Mára P.
Mára P.

Prošel jsem tuhle stránku a vybral si Bazarobota, vše proběhlo OK, doporučuju.

Kuba
Kuba

Uklízíme chatu, takže jsme také „našli“ pár vhodných věci prodeji, objednali odvoz a už je to pryč, jsem zvědavej na prodeje. Každá kačka bude dobrá.

Bazarcvok
Bazarcvok

Bazarobot je bezva, kdyz se chcete zbavit veci, poslete, prodaji to za vas. Sledujete vse na svym ucte. Musite si jen pamatovat heslo, coz je obcas problem haha.

Horák P.
Horák P.

Bazarobot znám už dlouho, odvezl jsem s nimi už pár svozů, doporučuji. Ušetříte plno času.

Petan
Petan

ahoj, Bazarobot jsem využil už několikrát, vše bezva, můžu doporučit.

Renda
Renda

ahojky, zkusila jsi si pár věcí prodat sama přes Aukro..než jsem vše nafotila, aby to vypadalo k světu, změřila, popsala, dala to na net, pak pořád kontrolovala, zda se už na danou věc někdo podíval, jaké jsou reakce, pak u předávky trnula, zda si to fakt zájemce vezme…kupující se tvařili různorodě, stálo mne to tolik sil a nervů…že nikdy více. Díky za tyhle služby!!

Karol
Karol

Přesně, stejné zkušenosti, fotíš jak blázen dva dny pár věcí, všechny lampy v bytě rozsvícený, hlavně v zimě je to „parádička“, stejně to vypadá nepěkně (snažím se být slušná:)) a pak ti napíše milion rejpalů a dotazovatelů, kteří si stejně nic nevezmou..chtějí všechno zadarmo a ještě, abys jim to dovezla. Takže příště máš chuť hodit vše přímo do popelnice. Pokud teda neznáš tuhle službu!jupíí

Kroupa
Kroupa

Po babiččce vyklízíme byt a někde na netu jsme našli tuto službu a jsme spokojený, jak to všechno tychle klapalo. díky, Kroupovi

Aleš
Aleš

My taky likvidovali věci po rodičích, bylo nám líto věci vyhazovat, tahle udělaj jěště někomu užitek.

Bubo
Bubo

Prodával jsem přes Aukrobot a občas u nich i něco nakoupil, pak jsem zkusil Bazarobot, protože Aukrobot nějak nefungoval a vše v pohodě, takže zůstávám u Bazarobotu. Asi to tak udělalo víc, protože když se kouknu na nabídku na aukru, tak u Aukrobotu nic moc…

Krtek

Já jsem bazarobot využil jednou. Na internetu jsem si objednal odvoz. Za chvilku mi zavolala velice příjemná operátorka a dohodla sse mnou odvoz věcí. Vše krásně vysvětlila. Za dva dny přijelo PPL a věci odvezla. Za pár dnů jsem se už díval na jejich stránky jak prodej pokračuje. Vstřícnost, parádní jednání a tak. Nikam jinam nepujdu. Jsem zde spokojen. Mohu jen doporučit.

Roman Čížek
Roman Čížek

Prodal jsem tady všechny věci, které se mi válely doma a už jsem je nepoužíval. Je pravda, že na levnějších položkách moc nezískáte, ale aspoň jsem to měl bez práce. Nevěděl jsem, že existuje více takových služeb. Možná příště vyzkouším prodejtodal, kam můžu věci osobně přinést.

Tomáš R.
Tomáš R.

Bazarobot znám a docela pravidelně ho používám na zbavování se staré elektorniky, ale o těch dalších službách jsem nevěděl. Nemáte někdo zkušenosti s těma jinýma službama?

Libuše
Libuše

Já jsem nedávno vyzkoušela Prodej to dal. Když to porovnám s Bazarobotem, tak si sice berou trochu vyšší provizi, ale zase si přijeli pro věci ke mě domů a v přesně domluvený čas.

Pavlína, Praha
Pavlína, Praha

Čauky, já jsem nedávno objevila Karla:) – DejToKarlovi.cz, byla to moje první zkušenost s odvozy věcí a perfektní. Rychlá komunikace se sympatickou slečnou na infolince, přijeli v čas, který se mi hodil, vše během 5 minut odvezli, pěkně to nafotili, nacenili a už se mi to inzeruje na bazosi, sbazaru, odkarla apod. Takze spokojenost.

holka hulkovita
holka hulkovita

Vygooglila jsem si Bazarobota a vše klaplo na jedničku.

Romana Markovičová
Romana Markovičová

Luxusní služba luxusní partner vše funguje jak má děkuji vám.

Lukáš Petrásek
Lukáš Petrásek

Doporučuju vsem, kteri nemaji cas zabyvat se prodejem svych veci. Pouze jsem si musel objednat odvoz a veci zabalit a pak uz jsem cekal na penize.

Sabina
Sabina

Taky jsem spokojená. Nemám moc dobrou zkušenost s vlastním prodejem svých věcí a nerada se dohaduju s lidmi na předání nebo posílání někomu cizímu věci na dobírku. Přes Bazarobot proběhlo všechno v pořádku.