HyperOdvoz

HyperOdvoz je novou službou společnosti HyperMedia a.s., provozovatelem inzertního portálu HyperInzerce.cz. Pro Vaše věci si přijedou zdarma po celé ČR. Ve Středočeském kraji využívá vlastního kurýra, který se za Vás postará o zabalení všech věcí. Ve zbytku ČR k Vám přijede kurýr, kterému musíte věci předem sami zabalit a dodržet maximální rozměry a váhu balíčků. Při objednání svozu je potřeba vyplnit počet položek a jejich názvy, popřípadě můžete doplnit i popis položek. Poté vás služba kontaktuje a předem upozorní, pokud jsou položky příliš levné a jejich prodej se nevyplatí.

Cenu Vašich věcí můžete buď nechat plně v režii HyperOdvozu anebo si stanovíte sami minimální cenu, za kterou budou věci prodávány. V případě neúspěšného prodeje je možné dát zboží do aukce od 1 Kč.

Peníze za prodané a kupujícím zaplacené položky obdržíte do 21 dní a to z toho důvodu, že kupujícím je poskytovaná lhůta pro vrácení zakoupených věcí z důvodu skrytých vad. Pokud se vaše zboží nepodaří prodat, HyperOdvoz Vám je zdarma posle zpět, popřípadě si můžete zvolit, že je darujete na charitu anebo necháte ekologicky zlikvidovat.

Ceník

Prodejní cena Vašich věcí Odměna pro HyperOdvoz
Do 49 Kč 100 % z prodejní ceny
50 – 1 999 Kč 35 % z prodejní ceny
2 000 – 4 999 Kč 30 % z prodejní ceny
5 000 – 9 999 Kč 20 % z prodejní ceny
10 000 Kč a více 15 % z prodejní ceny

Hyperodvoz výhody

  • Zdarma odvoz věcí po celé ČR
  • Vlastní kurýr pro Prahu a Středočeský kraj
  • Prodej věcí přes portál HyperInzerce, Aukro a další prodejní kanály
  • Vyplacení Vašeho výnosu 21 dní po zaplacení věcí novým majitelem
  • Zdarma zpětný svoz nebo likvidace neprodejného zboží

Nevýhody

  • Nemusí odvést vše co máte. Vybírají si pouze hodnotnější produkty.

Oficiální video:

Oficiální web: zde

Oficiální logo:

HyperOdvoz Logo

Hyperodvoz zkušenosti:

Vyzkoušeli jste již Hyperodvoz? Podělte se v diskuzi o své zkušenosti, postřehy.

43
Podělit se o svoji zkušenost můžete s ostatními v diskuzi

avatar
1500
25 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
martinHonzaEVAAdam ProstředníkJana Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Lada
Lada

Hyperodvoz odvoz je pěkný podraz na lidi. Zboží prodají, pak tvrdí, že byla reklamace, že museli dát slevu a o to méně poslat vám. Vážně? Jestli vůbec byla reklamace, pak to, že do inzerátu neuvedou pravdivou věc, to je jejich problém, ale následky ať si nesou oni. A ještě to snížit o více jak polovinu???? Hrůza. V žádném případě NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcel
Marcel

Sluzba je hrozna, nefunguje, nevim ani jestli to nekrachlo. Fakt tu nechci pomlouvat, ale neni normalni ze napisete na inzerat, kde se prodava certsve zbozi viz pocitace.hyperinzerce a nikdo za cele dopoledne (dnes 02.10.2017) nereaguje. Od rana v 9h tam volate na uvedene cislo mobilu, pak pevnou linku dle webu, zkousite jeste psat na email (ten z webu jejich stranky ofiko hyperodvoz cz) a nikdo nic. Takze ty kramy vesele prodavejte treba rok, stejne je nikdo nekoupi, kdyz nefunguje komunikace s firmou. Klidne me napiste na email, jak se s firmou mam spojit? pouzil jsem: podpora@hyperodvoz.cz, 775 222 132, 296… Číst vice »

Marcel
Marcel

Dobry den, jeste jednou. Tak opravdu se firma az do vecera neozvala, je vsedni den, volal jsem na ty cisla, psal znovu email a poslal i sms na mobil. Jedna se pouze o koupi zbozi, ktere me zaujalo, rad bych ho koupil ale neni to mozne. V pripade problemu, bych mel strach ze nebude mozne to vubec resit s firmou. Klidne at se tu nekdo vyjadri. Marcel Heran

Jirka
Jirka

Reagoval jsem na 2 inzeráty a odpověď přišla pouze na jeden ve smyslu „uveďte jméno, příjmení, adresu, způsob dopravy a platby, telefon … a věci, které chcete.
Na takovéhle reakci mi něco smrdělo a sotva začnu hledat, hned narážím na informace, jak vázne komunikace … ano, zde to nevidím, jako dobrý nápad.

Novotná
Novotná

Tak tuto službu už nikdy více. Nejprve projevili zájem, poslala jsem fotky. O odpovědi na mail jsem musela urgovat. Nakonec mi bylo dáno stanovisko, že náklady na stěhování nepokryjí ani sníženou cenu! Ale kde! Chtěla jsem prodat koženou sedačku (ve výborném stavu, cca 4 roky starou), ale když se dozvěděli, že je v 6. patře, tak se jim nechtěla stěhovat. Věci si na Hyperodvozu vybírají a jsou hodně opatrní.

Honza
Honza

Hrůza, arogance…

pepan
pepan

Banda ulhaných křiváků, pro obývací stěnu přijede cucák s malým pickupem a nadává, cože to má odvést, kam to asi tak naloží, chce zaplatit zbytečnou jízdu,,, přitom domluva byla jasná – velký náklaďák a 2-3 lidi, už nikdy více!!

Ondřej
Ondřej

…jsem vytočenej jak mraky…šílená komunikace, sliby chyby, kecy v kleci…nedoporučuju!!

EVA
EVA

KATAStrofa!!!!! Vůbec nedoporučuji, převzali zboží, vyplatili směšně částky, kdybych rozdala známým zadarmo měla bych určitě lepší pocit. Nevím, že tím již nezabývá policie, žádný doklad o prodeji, prostě nic, nic.

Eva Slováková
Eva Slováková

Velká reklama, ale skutek utek. Přijeli, vybrali jen ty nejlepší a nejlehčí věci. Nábytek se jim patrně vůbec nechtělo nosit z prvního patra, přestože jsme měli potvrzeno, co všechno vezmou.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, paní Slováková,

děkujeme za Váš názor. Nábytek samozřejmě svážíme také, ovšem pouze takový, který je v dobrém stavu – to má možnost posoudit sám řidič až na místě svozu. Po nábytku např. z 70./80. let je velmi mizivá poptávka, z toho důvodu tento nábytek nesvážíme.

Honza
Honza

Lháři, reklama lže. Po zadání všeho akorát zavolaji ze mají plno nebo že náklady na svoz převyšují.
Nabídnou akorát placenou službu. Nikdy více. Další šmejdi s reklamou.

Adam Prostředník
Adam Prostředník

Velice špatná komunikace a servis! Nakoupil jsem zde lednici a po domluvě měla přijet ve středu 11:45-12:30. Takže kvůli tomu vstávám (pracuji noční do 9ti do rána), dovoz potravin z tesca objednaný na 18:00. Cca v 15:30 volám, že čekám na dovoz lednice. Paní mi řekla, že mi zrovna chtěla volat (to určitě), že těch svozů dnes měli moc, že už to dnes nestíhají a nikdo nepřijede (díky za info) a jestli by to nešlo v pátek?! Otřesné jednání… už nikdy víc…

Jana
Jana

Hyper odvoz mi prodal notebook ,kdyz prisel ,tak jsem Jim psala predem jestli jde wifi a jestli Je vporadku a vydrz baterie .Na vse odpovedeli ,ze wifi Je a baterie vydrzi 2-3 hod .Vcera prisel a nejde pripojit wifi a baterie take ko.Volam ,pisu a neodpovidaji .Bacha na ne

Jindrich
Jindrich

NEKUPOVAT!! Garantovali funkcnost trenazeru, ktery mam koupen od 12.1.2017, ale bohuzel NEFUNGUJE a reklamaci stale protahuji… Nesolidni firma!!

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, Jindřichu a Martino, Vaši reklamaci žádným způsobem neprotahujeme. Zboží je jak víte funkční, bylo dodáno pouze bez napájecího zdroje, který nebyl součástí nabídky. Ten jsme Vám však objednali přímo u výrobce a na naše náklady zaslali na Vaši adresu.

Martina
Martina

Nedoporucuji!! Zakoupili jsme 2 ruzne typy zbozi a ani jedno nebylo bohuzel doruceno v poradku (chybelo prislusenstvi – adapter, bez ktereho stroj nefunguje nebo soucastky – stroj neslo smontovat), byt na infolince garantovali funkcnost a kompletnost.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, Jindřichu a Martino, dovolte abychom se vyjádřili i k Vaší druhé objednávce, kterou jste u náš učinili a to na „stroj, který nešlo smontovat“. Tento přístroj Vám byl zaslán v rozloženém stavu, avšak zcela kompletní. Jak vypovídají naše kamerové záznamy, které zachytily balení Vaší objednávky, šrouby byly přichyceny přímo k přístroji.

Ultron84
Ultron84

Největší problém vidím v tom, co už tu někdo zmiňoval, že si v Hyperodvozu věci vybírají. Zkoušel jsem postupně všechny zde uvedené služby a fungují plus mínus stejně. Jen tedy jinde mi vzali vždycky vše. Ikdyž se nakonec třeba něco neprodalo. Výhoda je, že to pak zlikvidovali, nebo dali na charitu, což bych stejně nakonec musel udělat sám. Jen se donutit:):):)

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, Ultrone, děkujeme za Váš komentář. Naše služba funguje především jako zprostředkovatel prodeje, nikoliv likvidace. Veškeré naše náklady (např. také na likvidaci zboží) jsou hrazeny z provize, kterou máme z úspěšně prodaného zboží. Tedy jak jistě rozumíte, není pro nás výhodné svážet neprodejné zboží, na kterém naopak vznikají náklady ať už na samotný svoz, který je pro Vás také zdarma.

pivon
pivon

Pokud se nechcete dohadovat s kupujicim, tak prakticke. Bohuzel ale veci, co jsem tam poslal, se za moc neprodaly.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, kupní cenu samozřejmě určuje míra poptávky. Snažíme se ale zboží prodat vždy za tu nejlepší cenu. Stále se zlepšujeme, rozšiřujeme prodejní kanály, a tak budeme rádi, když naši službu využijete v budoucnu znovu.

pb dkwo
pb dkwo

Pár dní po zadání do webového formuláře mi napsali, že nábytek neberou. To mohli napsat už při zadávání. Jsem ve Středočeském kraji, přesto chtěli abych to zabalil, že to vyzvedne kurýr. Opět něco jiného, než inzerují.

Takže ne díky
Takže ne díky

Chtěli jsme prodat nábytek (kvalitní a nepoškozený) a dostalo se nám výmluv dvou: 1) Na základě Vámi zaslaných fotografií jsme zvážili možnost prodeje, avšak se jedná o nábytek, který je velmi náchylný na poškození. Máme zkušenost, že po rozložení tohoto typu nábytku a následném složení již díly nepasují dohromady. Z toho důvodu u Vás nemůžeme svoz těchto věcí realizovat. 2)Je možné že by nábytek svezl v pořádku naším kurýrem, bohužel následná doprava další externí společností a manipulace ve skladu by mohla nábytek poškodit a znehodnotit, což by bylo ku škodě pro Vás. Jinak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat budeme rádi. Jednalo… Číst vice »

Jan
Jan

Také si u nás věci přebírali..:(

Monika
Monika

ahoj, jeste jsem vas nezkusila, ale jdu se na vas mrknout. Reklama, kam se ucho vrtne, tak snad to bude stat za to.

Long
Long

Reklama říká peníze do týdne co se to prodá .. blbost .. Peníze za prodané a kupujícím zaplacené položky obdržíte do 21 dní .. oficiální stránky … I ceník za služby je zajímavý …

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den,

děkujeme za Váš postřeh. Žádná z oficiálních reklam neříká, že peníze máte na účtě do týdne. Budeme rádi, když nám podáte informaci, kde jste se s tímto tvrzením setkal, abychom vše mohli prověřit.

Peníze vyplácíme po uplynutí lhůty 21 dnů. Tato lhůta je zde proto, že klient, který zboží zakoupí, má 14 denní lhůtu na vrácení zboží, v případě, že je nějak poškozené, nefunkční, nebo v jiném stavu než jak jsme uvedli v inzerátu.

S pozdravem, HyperOdvoz

Michal
Michal

Já například počkal 21dní po každé položce. Pak jsem počkal, aby se věci v hodnotě 1000 prodali alespoň za 500 a splnil se limit. Když jsem měl v systému přes 4000 dal jsem vyplatit na účet. Je to týden a stále čekám na převod peněz.

Jiří Kraml
Jiří Kraml

Potřeboval jsem se zbavit elektra a nábytku kvůli stěhování. Vše si odvezliv domluvený termín a nakonec se to asi za měsíc prodalo…Nečekal jsem, že to bude dřív, nabídek je to opravdu široké množství. Akorát řidič přijel o 10 minut později.
Se službou jsem byl víceméně spokojen.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, pane Kramle, děkujeme za Vaše zhodnocení. Svozy se snažíme realizovat vždy v domluvený čas, avšak jak jistě tušíte, některé situace (např. ty dopravní) nejsme schopni ovlivnit. Doufáme tedy, že zmíněných 10 minut nám odpustíte a službu v budoucnu opět využijete. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Vendula Nováková

Mohu doporučit. Objednala jsem a za 20 minut mi volali a za dva dny přijeli. Zatím spokojenost.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, paní Nováková,

jsme rádi, že vše proběhle podle Vašich představ. Snažíme se vše vyřídit co nejrychleji a svoz realizovat hned v první den, který si určíte. Budeme rádi, když naši službu doporučíte lidem, kteří by ji mohli také ocenit.

Petr K.
Petr K.

Při objednávání svozu jsem měl problém s vyplněním adresy, formulář byl nefunkční a nešel odeslat. Druhý den ale byla chyba opravená, znova jsem tedy vyplnil a popsal všechny věci a formulář odeslal. Další den mi ale volali, že moje věci jsou moc levné a pokud jim nepošlu něco dražšího, tak mi je nevezmou…

Mgr. Andrea Winklerová Manažer projektu HyperOdvoz.cz

Dobrý den,
bohužel se nám na základě Vámi uvedených informací nepodařilo dohledat Vaši objednávku svozu.
Jestliže nám zašlete na email: podpora@hyperovoz.cz bližší informace o tom, na jaké jméno (případně email) jste zadával Vaši objednávku svozu, rádi Vaši objednávku přehodnotíme, případně Vám dovysvětlíme důvod zamítnutí.
Žádné technické problémy neevidujeme, klienti již přes náš formulář zadali desítky svozů.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný den

Martin
Martin

Objednal jsem si Hyperodvoz, řekli kdy přijedou – přijeli v domluvený termín, naložili mi to, popovídali jsme a odjeli. Teď už můžu v klidu řešit svoje věci a počkám až mi to prodají – jestli mi to neprodají – tak budou mít se mnou problém :-D. Každopádně dobrá služba a doporučuji všem co nemají čas ztrácet čas.

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, Martine,

děkujeme za Vaše reakce! Jsme rádi, že Vám naše revoluční služba přijde vhod. Přesně pro to, tu HyperOdvoz je – šetříme Vám čas a vy pak máte čas ho věnovat těm opravdu důležitým věcem. 🙂

Vladimír G.

Se službou HyperOdvoz jsem byl maximálně spokojen. Šofér si pro věci přijel na čas, předem zavolal, byl rychlý a velice milý. Vše bylo vyřešeno během pár minut. Určitě je ještě vyzkouším!

HyperOdvoz
HyperOdvoz

Dobrý den, kolego,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste se službou spokojen. Budeme se těšit, až nás po dalším generálním úklidu oslovíte a „necháte to na nás!“ 😉

martin
martin

hyper odvoz, obednal jsem si horkovzdusny hrnec za 400korun tvrdili ze je to nova vec v nabidce, poslali mi nefunkcni poskozeny hrnec. nesla kontrolka ani spirala ani vetrak vse rozbite. skoda ze jsem si drive neprecetl recenzi. davam vystrahu vsem klientum, jsou to podvodnici a vydelavaji timto zpusobem na duchodcich se obohacuji. hnus fialovej nic nekupujte zdravim.