Neřeš prodej

Neřeš prodej je služba inzertního portálu Annonce.cz, kterou pro ně zajišťuje firma Bazarobot. Ve všední dny odvezou zadarmo vaše nepotřebné věci z území celé ČR.

Věci je nutné zabalit do pevných zavřených balíků. Pokud si pro ně přijede kurýr, jsou maximální rozměry 200 cm (délka) x 80 cm (šířka) x 60 cm (výška), hmotnost do 20 kg – podrobné pokyny najdete na stránkách GLS.  Pro rychlejší a pohodlnější balení se podívejte na leták s návodem „Jak na to“ od PPL nebo od InTime. Najdete tam třeba doporučení, jak balík správně zabalit.

Druhou možností je věci poslat poštou. U České pošty je maximální délka 180 cm, součet rozměrů 240 cm a hmotnost 30 kg – více zde.

Poslední variantou, jak předat zboží k prodeji, je osobní donáška do skladu v Hradci Králové. V každém případě je nutné poslat online formulář a objednat si odvoz. Služba doporučuje poslat menší počet, spíše hodnotnějších věcí.

Neřeš prodej věci za vás otestuje, vyfotí, popíše, nacení. Poté vám přijde email, kde schválíte připravené položky k prodeji a k nim navržené ceny. V rámci schválení prodejní ceny stanovujete takzvanou „startovací cenu a minimální cenu“. Za „startovací cenu“ se zboží začne prodávat. Pokud se neprodá, postupně se zlevňuje až na minimální cenu. Díky tomu se vám maximalizuje výnos, a to i na úkor delší prodejní doby. Zboží se nabízí na webových stránkách Annonce a dalších inzertních portálech.

Po obdržení platby od kupujícícho vám budou peníze zaslány do 21 dnů. O vyplacení můžete požádat v klientské sekci, kde vidíte i přehled částek a data, kdy půjdou vyplatit. Částky se ale mohou měnit podle případných reklamací od kupujících. Pro výplatu kreditu je potřeba zadat číslo účtu registrovaného u české banky.

O zboží, které se neprodá, rozhodnete vy, co se ním udělá: buď vám bude posláno zpět nebo se dá na charitu.

Ceník

Prodejní cena Vašich věcí Odměna pro Neřeš prodej
Do 19 Kč 90 % z prodejní ceny
Nad 19 Kč 90 % z 19 Kč a 35 % ze zbylé ceny, maximálně však 499 Kč  

Neřeš prodej výhody

  • Zdarma odvoz věcí po celé ČR
  • Prodej věcí přes portál Annonce a další inzertní portály
  • Pevně daná maximální odměna
  • Vyplacení vašeho výnosu 21 dní po zaplacení věcí novým majitelem
  • Maximalizace výnosu díky zlevňovacímu modelu naceňování
  • Likvidace zdarma neprodejného zboží

Nevýhody

  • Odveze věci dle přepravních podmínek kurýrní služby GLS
  • Osobní donáška jen v Hradci králové

Oficiální web:  zde

Oficiální logo:

Neřeš prodej Logo

Neřeš prodej zkušenosti:

Vyzkoušeli jste již Neřeš prodej? Podělte se v diskuzi o své zkušenosti, postřehy.

 

6
Podělit se o svoji zkušenost můžete s ostatními v diskuzi

avatar
1500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
FilipHelenaKamiCaptain MorganHanka Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Captain Morgan
Captain Morgan

Pěkné přehledné stránky, vše srozumitelně popsáno. Dohoda odvozu věcí rychlá, velmi milá slečna na drátě. Věci hezky nafotili, popis je trochu stručný…ale FAKT se to už prodává! Špica. Za pár dní si budu moct poslat peníze na účet.

Hartlovi
Hartlovi

Pěkné přehledné stránky https://neresprodej.cz/, vše jsem pochopila, byla to moje první zkušenost. Věci jsem připravila, objednala odvoz, přijeli, vše bez problémů, rychlé, plynulé… Věci pěkně nafotili, dokonce asi po 3 týdnech mám půlku věcí prodanou, což mne potěšilo. Doporučuji!DH

Kami
Kami

Ano, souhlasím, byla to také moje první zkušenost a musím říct, že velmi pozitivní. Vše klaplo až podezřele:) bez problémů, snadná domluva, zboží odvezeno, pěkně nafoceno a už se vystavuje a prodává. Doporučuji.

Filip
Filip

Prostě pěkná paráda. Přijeli, prodali, peníze poslali. Prima. Použiju znova. pa

Helena
Helena

Výborná domluva, přijeli včas, odvezli, krásně nafotili, prodali. Doporučuji.

Hanka
Hanka

Ano, také jsem vyzkoušela, spokojenost.